Příspěvky

Také pro vás jaro značí období restartu? Třídíme oblečení, uklízíme byt nebo dům a často také saháme po nejrůznějších očistných dietách a kůrách. I u nás v Mystic Temple můžete své tělo po zimě příjemně nastartovat. Na celý duben jsme připravili speciální nabídku detoxikačních masáží se slevou 25 %! Akci lze využít v termínu od 1. 4 – 30. 4. 2022 a platí nejen na masáže samotné, ale i na koupi dárkových poukazů na tyto masáže.

Na které detoxikační procedury lze uplatnit 25% sleva?

Aby pro vás byl výběr správné očistné kůry co nejpříjemnější, níže jsme sepsali krátký popis každé z nabízených procedur, které lze do konce dubna pořídit za zvýhodněnou cenu. 

Medová masáž

Detoxikační masáž využívající unikátních účinků medu a kompresních masérských hmatů. Díky tomu dochází k odstraňování usazenin a jedovatých zplodin až z hloubky tělesných tkání.

Detoxikační zábal z mořských řas

Mořské řasy jsou zdrojem minerálních solí a vitamínů, které tělu pomáhají najít rovnováhu organismu, zlepšit látkovou výměnu, krevní oběh, eliminovat toxické látky a stimulovat imunitní systém.

Just slim masáž

Efektivní zeštíhlující masáž kombinující peeling celého těla a olejovou masáž. O zeštíhlující efekt se postarají esence z jablečných jadérek a zeleného čaje. Celou proceduru zakončíte šálkem čaje, jehož bylinné složení obsahuje tzv. spalovače tuků, které odplavují metabolity z těla.

Lymfatická masáž

Lymfodrenáž je vynikající regenerační technika – soubor hmatů, které podporují stimulaci a odtok lymfy. Tím se odvádějí veškeré škodliviny a odpadní látky vzniklé během metabolických procesů těla.

Thalgo slim and sculpt – kosmetické ošetření

Tato procedura napomáhá zeštíhlení a zpevnění pokožky. Ideální je především pro klienty, kteří hledají celkové ošetření proti tukovým polštářkům, celulitidě a povislé pokožce. Jedná se o kosmetické ošetření typu “haute couture”, které se připravuje přímo na míru vašim specifickým potřebám. 

Jakým způsobem lze očistné kůry objednat?

Rezervovat vaši oblíbenou masáž nebo kosmetickou proceduru můžete telefonicky na +420 724 022 389 nebo e-mailem na: info@mystictemple.cz.

Pokud chcete zvýhodněný poukaz zakoupit online, prosím kontaktujte nás na e-mailu: ilona.vozenilkova@mystictemple.cz nebo na telefonu: +420 602 516 272.

V případě zakoupení dárkových poukazů vám e-poukaz dorazí přímo do vaší e-mailové schránky, a to ihned po odeslání objednávky. Dárkové poukazy můžete po předchozí domluvě vyzvednout také v našem salonu na Praze 1 nebo lze po Praze využít i doručení kurýrem.

Podmínky návštěvy salonu

Představujeme podmínky návštěvy salonu, při které je na základě vládních usnesení možné respirátor odložit na dobu masáže.

Podmínky návštěvy salonu

Vstup do salonu bude umožněn pouze osobám očkovaným proti onemocnění covid-19 s dokončeným očkovacím schématem a certifikátem o provedeném očkování nebo osobám s laboratorním potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 ne starším než 180 dní.

Vzhledem k neustále měnícímu se vývoji opatření doporučujeme sledovat aktuální informace na webu MZČR. Máte-li jakékoliv otázky, budeme rádi, když se na nás obrátíte nejlépe telefonicky: 724 022 389.

Prodloužení platnosti poukazu

Končí-li vám platnost poukazu a nejste očkovaní (nebo nemáte očkování zatím ukončené), poukaz vám prodloužíme.

Thajské masáže v Mystic Temple

Tradiční thajská chrámová masáž je souborem mistrných technik, při kterých se pomocí manipulačních cviků a akupresury na energetické body těla uvolňuje napětí a bolest svalů a kloubů. Thajská masáž přináší celkovou relaxaci, pocit nově nabité vitality a duševní rovnováhy. V Mystic Temple na vás čeká originální zážitek.

Vyzkoušejte třeba populární olejovou masáž Queens Park nebo klasickou thajskou masáž Temple Classic.

Moc se na vás těšíme!

Mystic Temple

Naši milí zákazníci,

oslavte s námi Vánoce 🎄 Dárky nadělujeme my! Během prosincových Mystic Weeks vás čeká báječná sleva 20 % na vánoční poukaz na masáže a překvapení ke každému nákupu. Tím ale dobré zprávy nekončí! Již tento čtvrtek 3. 12. 2020 se na vás opět uvítáme osobně v našem salonu!

Vánoční poukaz na masáže Mystic Temple

Využijte jedinečnou slevu 20 % na vánoční poukazy, které jsou platné na všechny naše masáže – včetně léčebných ayurvédských masáží. Můžete tak udělat radost svým nejbližším opravdu osobním dárkem přesně podle jejich přání. A nezapomeňte přitom udělat radost i sobě a dopřát si místo shonu chvilku hýčkání a relaxace.

Nadělujte radost v rámci Mystic Weeks

Nabídka platí v průběhu Mystic Weeks a to od 1. prosince 2020 až do 25. prosince 2020 včetně. Nakupovat můžete bezpečně online, telefonicky na +420 221 779 510 nebo emailem na info@mystictemple.cz.
Poukazy vám rádi dárkově zabalíme a po předchozí domluvě si je můžete vyzvednout v našem salonu na Praze 1 (tzv. výdejové okénko).

Navíc k nákupu poukazu na vás čeká dárek, aby i tyto (poněkud netradiční) Vánoce byly o něco veselejší.

Nečekejte s dárky pro vaše nejbližší na poslední chvíli a vyřešte je jednoduše už nyní. Pokud se tak ovšem stane, není třeba se obávat, e-poukaz vám dorazí přímo do emailu ihned po odeslání objednávky. V případě potřeby lze po Praze využít doručení kurýrem.

Poukazy lze využít od 1. 1. 2021.

Radostné otevření salonu Mystic Temple

Nic nenahradí tu správnou orientální atmosféru, kterou vám s radostí poskytujeme při každé vaší návštěvě. A proto jsme nadšeni, že vás opět můžeme přivítat v našem salonu tento čtvrtek 3. 12. 2020! Za veškerých přísných hygienických podmínek vám rádi dopřejeme chvilku pohody a relaxace jen pro vás.

Moc děkujeme za přízeň, které si v této obtížné době doopravdy vážíme.

Nezapomeňte nás sledovat také na Facebooku a Instagramu, ať vám neuniknou další novinky a slevy.

Mystic Temple