Příspěvky

Podmínky návštěvy salonu

Vážení zákazníci, jsme nesmírně rádi, že vás můžeme opět přivítat v našem salonu!

Jeho provoz se však neobejde bez přísných hygienických opatření. Představujeme tedy podmínky návštěvy salonu, při které je nově na základě vládních usnesení možné respirátor odložit na dobu masáže. Jinak jej mějte prosím po celou dobu návštěvy nasazený.

Podmínky návštěvy salonu (stačí splnit jednu z uvedených)

  • negativní antigenní test (ne starší než 72 hodin)
  • PCR test (ne starší než týden)
  • očkování (minimálně 14 dnů po druhé dávce)
  • prodělaná nemoc SARS-Cov-2 (v 90 uplynulých dnech)

Na základě prohlášení Ministerstva zdravotnictví ČR budou též uznávány výsledky antigenních testů provedených ve školách nebo v zaměstnání.

Vzhledem k neustále měnícímu se vývoji opatření doporučujeme sledovat aktuální informace na webu MZČR. Máte-li jakékoliv otázky, budeme rádi, když se na nás obrátíte nejlépe telefonicky: 724 022 389. Situaci bedlivě sledujeme a máme k dispozici nejaktuálnější informace.

Thajské masáže v Mystic Temple

Tradiční thajská chrámová masáž je souborem mistrných technik, při kterých se pomocí manipulačních cviků a akupresury na energetické body těla uvolňuje napětí a bolest svalů a kloubů. Thajská masáž přináší celkovou relaxaci, pocit nově nabité vitality a duševní rovnováhy. V Mystic Temple na vás čeká originální zážitek.

Vyzkoušejte třeba populární olejovou masáž Queens Park nebo klasickou thajskou masáž Temple Classic.

Moc se na vás těšíme!

Mystic Temple

Naši milí zákazníci,

oslavte s námi Vánoce 🎄 Dárky nadělujeme my! Během prosincových Mystic Weeks vás čeká báječná sleva 20 % na vánoční poukaz na masáže a překvapení ke každému nákupu. Tím ale dobré zprávy nekončí! Již tento čtvrtek 3. 12. 2020 se na vás opět uvítáme osobně v našem salonu!

Vánoční poukaz na masáže Mystic Temple

Využijte jedinečnou slevu 20 % na vánoční poukazy, které jsou platné na všechny naše masáže – včetně léčebných ayurvédských masáží. Můžete tak udělat radost svým nejbližším opravdu osobním dárkem přesně podle jejich přání. A nezapomeňte přitom udělat radost i sobě a dopřát si místo shonu chvilku hýčkání a relaxace.

Nadělujte radost v rámci Mystic Weeks

Nabídka platí v průběhu Mystic Weeks a to od 1. prosince 2020 až do 25. prosince 2020 včetně. Nakupovat můžete bezpečně online, telefonicky na +420 221 779 510 nebo emailem na info@mystictemple.cz.
Poukazy vám rádi dárkově zabalíme a po předchozí domluvě si je můžete vyzvednout v našem salonu na Praze 1 (tzv. výdejové okénko).

Navíc k nákupu poukazu na vás čeká dárek, aby i tyto (poněkud netradiční) Vánoce byly o něco veselejší.

Nečekejte s dárky pro vaše nejbližší na poslední chvíli a vyřešte je jednoduše už nyní. Pokud se tak ovšem stane, není třeba se obávat, e-poukaz vám dorazí přímo do emailu ihned po odeslání objednávky. V případě potřeby lze po Praze využít doručení kurýrem.

Poukazy lze využít od 1. 1. 2021.

Radostné otevření salonu Mystic Temple

Nic nenahradí tu správnou orientální atmosféru, kterou vám s radostí poskytujeme při každé vaší návštěvě. A proto jsme nadšeni, že vás opět můžeme přivítat v našem salonu tento čtvrtek 3. 12. 2020! Za veškerých přísných hygienických podmínek vám rádi dopřejeme chvilku pohody a relaxace jen pro vás.

Moc děkujeme za přízeň, které si v této obtížné době doopravdy vážíme.

Nezapomeňte nás sledovat také na Facebooku a Instagramu, ať vám neuniknou další novinky a slevy.

Mystic Temple